SportSrpska
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Фудбалска репрезентација Србије

+3
Goran BL
вук са дрине
Admin
7 posters

Ići dole

Фудбалска репрезентација Србије Empty Фудбалска репрезентација Србије

Počalji  Admin Čet Nov 25, 2010 3:18 pm

Фудбалска репрезентација Србије 150px-Coat_of_arms_of_FSS
Фудбалска репрезентација Србије је под контролом Фудбалског савеза Србије.
ФИФА третира репрезентацију Србије као наследницу репрезентације СЦГ, СРЈ и СФРЈ[1]. Од формирања СРЈ и касније Србије и Црне Горе, фудбалска репрезентација квалификовала се за Светска првенства 1998. у Француској, где је стигла до осмине финала и тамо била поражена од Холандије (1:2) и 2006. у Немачкој, пошто је у квалификацијама освојила прво место у својој групи, испред Шпаније и Босне и Херцеговине. Србија се квалификовала за учешће на Светском првенству 2010. освојивши прво место у својој квалификационој групи УЕФА.
Надимак Oрлови
Савез ФСС
Конфедерација УЕФА (Европа)
Селектор Владимир Петровић Пижон
Капитен Дејан Станковић
Највише наступа Саво Милошевић (102)
Најбољи стрелац Саво Милошевић (35)
ФИФА шифра SRB
ФИФА ранг 22. (октобар 2010)
Највиши ФИФА ранг 13.[1] (март 2010)
Најнижи ФИФА ранг 55. (октобар 2004)

Admin
Admin

Broj poruka : 25
Datum upisa : 25.11.2010

https://sportsrpska.bosnianforum.com

Nazad na vrh Ići dole

Фудбалска репрезентација Србије Empty Re: Фудбалска репрезентација Србије

Počalji  вук са дрине Pet Nov 26, 2010 1:49 am

Онај Јоргачевић сасвим пристојно бранио,могао би он бит прва опција,Љајић се такође добро показао мсм да ћемо на њега моћи итекако рачунати...

вук са дрине

Broj poruka : 9
Datum upisa : 26.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Фудбалска репрезентација Србије Empty Re: Фудбалска репрезентација Србије

Počalji  Goran BL Pet Nov 26, 2010 2:06 am

Ма добро ал ипак мислим да селектор мора обратити пажњу и на Бркића те Ђуричића сличног су квалитета,осим што је Бркић из Војводине најмлађи и представља будућност..
Goran BL
Goran BL

Broj poruka : 23
Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 37
Lokacija : Бањалука

Nazad na vrh Ići dole

Фудбалска репрезентација Србије Empty Re: Фудбалска репрезентација Србије

Počalji  СРБ+ИН Pet Nov 26, 2010 4:04 am

Ма гдје нађоше оног Тривуновића,30 година човјек има јбт Rolling Eyes ,толико младих и перспективних у вези и зову неког тридесетогодишњака,ал добро.Надам се само да ће у квалификацијама коначно репрезентација Србије заиграти срцем па шта бог да....

СРБ+ИН

Broj poruka : 28
Datum upisa : 26.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Фудбалска репрезентација Србије Empty Re: Фудбалска репрезентација Србије

Počalji  bijeljinac055 Pet Nov 26, 2010 4:47 am

СРБ+ИН ::Ма гдје нађоше оног Тривуновића,30 година човјек има јбт Rolling Eyes ,толико младих и перспективних у вези и зову неког тридесетогодишњака,ал добро.Надам се само да ће у квалификацијама коначно репрезентација Србије заиграти срцем па шта бог да....

Ma čovjek igra u OFK Beogradu koliko mi je poznato,i ja sam za mladje al je čovjek odigrao dobro pravo i asistirao Žigiću,ono što mene čudi je mali broj gledalaca jer je poznato da su Bugarima utakmice sa Srbima uvijek zanimljive...

bijeljinac055

Broj poruka : 15
Datum upisa : 25.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Фудбалска репрезентација Србије Empty Re: Фудбалска репрезентација Србије

Počalji  vojvodaDB Pet Nov 26, 2010 7:21 am

Ma koliko samo srpska reprezentacija ima dobrih igrača pa to je strašno,koliko mladih talenata,pa msm da bi mogli napraviti dvije ekipe i da se obe plasiraju na veliko takmičenje,evidentno da je problem ili u radu selektora ili u radu saveza,jer realno kvalitet naših reprezentativaca,čast pojedincima ne bi smio doć u pitanje.
vojvodaDB
vojvodaDB

Broj poruka : 16
Datum upisa : 26.11.2010
Lokacija : Добој

Nazad na vrh Ići dole

Фудбалска репрезентација Србије Empty Re: Фудбалска репрезентација Србије

Počalji  СРБ+ИН Pet Nov 26, 2010 7:28 am

vojvodaDB ::Ma koliko samo srpska reprezentacija ima dobrih igrača pa to je strašno,koliko mladih talenata,pa msm da bi mogli napraviti dvije ekipe i da se obe plasiraju na veliko takmičenje,evidentno da je problem ili u radu selektora ili u radu saveza,jer realno kvalitet naših reprezentativaca,čast pojedincima ne bi smio doć u pitanje.

jocolor Управо тако! САВЕЗ НАПОЉЕ Exclamation

СРБ+ИН

Broj poruka : 28
Datum upisa : 26.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Фудбалска репрезентација Србије Empty Re: Фудбалска репрезентација Србије

Počalji  dzukelabs Pet Nov 26, 2010 11:47 am

Јбг онај пораз против Естоније је оставио последице а и онај инцидент,ипак ја мислим да још ништа није изгубљено у квалификацијама и да шанса за пласман на Европско првенство још није изгубљена,мсм да можемо добит Словенце у Љубљани али и Ирце,а Талијани ће свакако бит први и онда бараж и кидамо Laughing Laughing
dzukelabs
dzukelabs

Broj poruka : 10
Datum upisa : 26.11.2010
Godina : 35
Lokacija : Шамац

Nazad na vrh Ići dole

Фудбалска репрезентација Србије Empty Re: Фудбалска репрезентација Србије

Počalji  СРБ+ИН Pet Nov 26, 2010 2:49 pm

dzukelabs ::Јбг онај пораз против Естоније је оставио последице а и онај инцидент,ипак ја мислим да још ништа није изгубљено у квалификацијама и да шанса за пласман на Европско првенство још није изгубљена,мсм да можемо добит Словенце у Љубљани али и Ирце,а Талијани ће свакако бит први и онда бараж и кидамо Laughing Laughing
Даће Бог мада не можемо се уздати онаквим партијама као против Естоније и да нас срећа погледа,и срећа се треба заслужити натопљеним дресом и крвљу ако треба.

СРБ+ИН

Broj poruka : 28
Datum upisa : 26.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Фудбалска репрезентација Србије Empty Re: Фудбалска репрезентација Србије

Počalji  bijeljinac055 Sub Nov 27, 2010 4:02 am

Ма треба у репрезентацију позват Бишевца,Љајића,Радовановића,а захвалити се Петровићу,Качару,Рукавини и онда ће се нешто више урадити. santa

bijeljinac055

Broj poruka : 15
Datum upisa : 25.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Фудбалска репрезентација Србије Empty Re: Фудбалска репрезентација Србије

Počalji  Goran BL Sub Nov 27, 2010 1:06 pm

Невен Суботић стријелац за своју Борусију у побједи над Менхенгладбахом 4-1,на овој утакмици је добио и жути картон.
Goran BL
Goran BL

Broj poruka : 23
Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 37
Lokacija : Бањалука

Nazad na vrh Ići dole

Фудбалска репрезентација Србије Empty Re: Фудбалска репрезентација Србије

Počalji  vojvodaDB Pon Nov 29, 2010 12:58 am

Одличан викенд српских репрезентативаца,Станковић три комада,Сулејмани један,Суботић један,Лазовић и Луковић освојили титулу у Русији,Видићев Манчестер згазио противника 7-1.
vojvodaDB
vojvodaDB

Broj poruka : 16
Datum upisa : 26.11.2010
Lokacija : Добој

Nazad na vrh Ići dole

Фудбалска репрезентација Србије Empty Re: Фудбалска репрезентација Србије

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu