SportSrpska
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

1. лига Републике Српске у фудбалу.

+5
вукЗВ
vojvodaDB
bijeljinac055
патриота
Admin
9 posters

Ići dole

1. лига Републике Српске у фудбалу. Empty 1. лига Републике Српске у фудбалу.

Počalji  Admin Čet Nov 25, 2010 10:41 am

1. лига Републике Српске у фудбалу. Tabela
Резултати последњег кола јесењег дијела.

Слобода (МГ) - Слобода (НГ)3:2
Радник - Дрина ХЕ 5:0
БСК - Фамос 2:2
Козара - Младост 3:0
Модрича Максима - Лакташи 2:0
Слога - Пролетер 1:1
Сутјеска - Подриње 3:2

Драги форумаши изнесите своја мишљења о фаворитима,резултатима,борби за опстанак,посјети играчима,итд.

Admin
Admin

Broj poruka : 25
Datum upisa : 25.11.2010

https://sportsrpska.bosnianforum.com

Nazad na vrh Ići dole

1. лига Републике Српске у фудбалу. Empty Re: 1. лига Републике Српске у фудбалу.

Počalji  патриота Čet Nov 25, 2010 2:28 pm

Богами Козара и Радник изгледа главни фаворити за улазак у Премијер лигу,надам се само да ће Фамос коначно побјећи са дна у другом дјелу... Laughing

патриота

Broj poruka : 17
Datum upisa : 25.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

1. лига Републике Српске у фудбалу. Empty Re: 1. лига Републике Српске у фудбалу.

Počalji  bijeljinac055 Čet Nov 25, 2010 3:08 pm

патриота ::Богами Козара и Радник изгледа главни фаворити за улазак у Премијер лигу,надам се само да ће Фамос коначно побјећи са дна у другом дјелу... Laughing

Mа Радник ако буде имао кеша и ући ће,уколико ипак не буде нема шансе,јер шта ће им и титула ако нема финансија за такмичење у ПЛ,а ту је и Младост врло неугодна,све у свему надам се да ће мој Радник на крају славити....

bijeljinac055

Broj poruka : 15
Datum upisa : 25.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

1. лига Републике Српске у фудбалу. Empty Re: 1. лига Републике Српске у фудбалу.

Počalji  патриота Pet Nov 26, 2010 2:17 am

Јбг тако је то ако се има кеша онда ће се имат и музика Laughing Laughing Laughing

Искрено има ту 4-5 екипа које ће се борит а на крају ће пресудити управо тај финансијски аспект,некако ми Козара дјелује најјаче и најсигурније,мада бих више волио да управо Радник уђе и да онда Славија игра са њим идуће године Laughing

патриота

Broj poruka : 17
Datum upisa : 25.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

1. лига Републике Српске у фудбалу. Empty Re: 1. лига Републике Српске у фудбалу.

Počalji  vojvodaDB Pet Nov 26, 2010 6:22 am

Pričajte vi šta hoćete ali Sloboda iz Novog Grada nije naivna i ona je jedan od favorita bar prema tabeli,žao mi je Sloge u kojoj finansije nedaju napredak ali i igrači se slabo zalažu.Msm da će Radnik,Kozara i Sloboda vodit bitku za ulazak u PL....
vojvodaDB
vojvodaDB

Broj poruka : 16
Datum upisa : 26.11.2010
Lokacija : Добој

Nazad na vrh Ići dole

1. лига Републике Српске у фудбалу. Empty Re: 1. лига Републике Српске у фудбалу.

Počalji  вукЗВ Pet Nov 26, 2010 6:43 am

Vjerovatno će se u nastavku trka voditi između Kozare, Radnika i Modriče, uglavnom im prednost dajem zbog iskustva koje imaju u odnosu na Slobodu iz NG...
вукЗВ
вукЗВ
Admin

Broj poruka : 24
Datum upisa : 26.11.2010
Godina : 35
Lokacija : Зворник

Nazad na vrh Ići dole

1. лига Републике Српске у фудбалу. Empty Re: 1. лига Републике Српске у фудбалу.

Počalji  vojvodaDB Pet Nov 26, 2010 6:44 am

вукЗВ ::Vjerovatno će se u nastavku trka voditi između Kozare, Radnika i Modriče, uglavnom im prednost dajem zbog iskustva koje imaju u odnosu na Slobodu iz NG...


Jbg čuo sam da su i u Modriči u problemima,naravno Sloboda je vjerovatno s najmanje iskustva e sad je pitanje kako s parama stoje?! Surprised Laughing Cool
vojvodaDB
vojvodaDB

Broj poruka : 16
Datum upisa : 26.11.2010
Lokacija : Добој

Nazad na vrh Ići dole

1. лига Републике Српске у фудбалу. Empty Re: 1. лига Републике Српске у фудбалу.

Počalji  вукЗВ Pet Nov 26, 2010 6:49 am

vojvodaDB ::
вукЗВ ::Vjerovatno će se u nastavku trka voditi između Kozare, Radnika i Modriče, uglavnom im prednost dajem zbog iskustva koje imaju u odnosu na Slobodu iz NG...


Jbg čuo sam da su i u Modriči u problemima,naravno Sloboda je vjerovatno s najmanje iskustva e sad je pitanje kako s parama stoje?! Surprised Laughing Cool

e to jeste pitanje, s tim svako ima problema u Srpskoj
вукЗВ
вукЗВ
Admin

Broj poruka : 24
Datum upisa : 26.11.2010
Godina : 35
Lokacija : Зворник

Nazad na vrh Ići dole

1. лига Републике Српске у фудбалу. Empty Re: 1. лига Републике Српске у фудбалу.

Počalji  vojvodaDB Pet Nov 26, 2010 6:51 am

Jbg moja Sloga je u grdnim problemima mada su i igrali loše,a koliko se sjećam i prošle godine su neki klubovi bili u vrhu msm čak upravo Kozara pa na kraju nisu uspjeli doći do cilja do plasmana u viši rang.
Što se finansija tiče jbg tako je to u nerazvijenim ligama ali što je najgore sudije su katastrofa toliko loših odluka protiv Sloge ove godine Twisted Evil
vojvodaDB
vojvodaDB

Broj poruka : 16
Datum upisa : 26.11.2010
Lokacija : Добој

Nazad na vrh Ići dole

1. лига Републике Српске у фудбалу. Empty Re: 1. лига Републике Српске у фудбалу.

Počalji  вукЗВ Pet Nov 26, 2010 6:56 am

vojvodaDB ::Jbg moja Sloga je u grdnim problemima mada su i igrali loše,a koliko se sjećam i prošle godine su neki klubovi bili u vrhu msm čak upravo Kozara pa na kraju nisu uspjeli doći do cilja do plasmana u viši rang.
Što se finansija tiče jbg tako je to u nerazvijenim ligama ali što je najgore sudije su katastrofa toliko loših odluka protiv Sloge ove godine Twisted Evil

E sudije su posebna priča, Drina je imala problema prošle sezone sa njima iako je bila prva, nije bilo ni malo respekta, a evo sad u premijer ligi to se nastavlja, mada u poslednje tri utakmice, nakon bezbroj žalbi, konačno su malo stali sa nekim odlukama.
вукЗВ
вукЗВ
Admin

Broj poruka : 24
Datum upisa : 26.11.2010
Godina : 35
Lokacija : Зворник

Nazad na vrh Ići dole

1. лига Републике Српске у фудбалу. Empty Re: 1. лига Републике Српске у фудбалу.

Počalji  vojvodaDB Pet Nov 26, 2010 6:58 am

ma tako ti je to za pare se danas sve radi i sve prolazi ,ko te pita jel ili nije,važno da su džepovi puni i onda sve prolazi,koga briga za ljubitelje fudbala.... Twisted Evil Twisted Evil
vojvodaDB
vojvodaDB

Broj poruka : 16
Datum upisa : 26.11.2010
Lokacija : Добој

Nazad na vrh Ići dole

1. лига Републике Српске у фудбалу. Empty Re: 1. лига Републике Српске у фудбалу.

Počalji  БРЧАК77 Sub Nov 27, 2010 3:00 am

vojvodaDB ::ma tako ti je to za pare se danas sve radi i sve prolazi ,ko te pita jel ili nije,važno da su džepovi puni i onda sve prolazi,koga briga za ljubitelje fudbala.... Twisted Evil Twisted Evil

Нажалост жива истина Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ,што је најгоре утакмице продају клубови за које навијамо,причам уопштено ,али је тако нажалост,зато и јест такмичење такво какво је слабо,јер све док има мита и корупције на теренима јбш ти такво такмичење.
БРЧАК77
БРЧАК77

Broj poruka : 10
Datum upisa : 27.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

1. лига Републике Српске у фудбалу. Empty Re: 1. лига Републике Српске у фудбалу.

Počalji  bijeljinac055 Sub Nov 27, 2010 3:57 am

За мене је изненађење што су екипе Фамоса и БСК тренутно на дну,мислио сам да ће Дрина ХЕ бити сигуран путник,ал како видим а и по оном што сам до сада успио пропратити Фамос само чудо може спасити,док мислим да ће БСК успјети опстати а да ће вјероватно Дрина ХЕ бити други путник у нижи ранг.

bijeljinac055

Broj poruka : 15
Datum upisa : 25.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

1. лига Републике Српске у фудбалу. Empty Re: 1. лига Републике Српске у фудбалу.

Počalji  БРЧАК77 Sub Nov 27, 2010 3:59 am

bijeljinac055 ::За мене је изненађење што су екипе Фамоса и БСК тренутно на дну,мислио сам да ће Дрина ХЕ бити сигуран путник,ал како видим а и по оном што сам до сада успио пропратити Фамос само чудо може спасити,док мислим да ће БСК успјети опстати а да ће вјероватно Дрина ХЕ бити други путник у нижи ранг.

Ма ја колико пратим БСК је у највећим проблемима,мсм чак да им и плате доста касне ,доста неисплаћених и мислим да би они финансијски могли први паст и предат се без борбе,и за мене је изненађење што је Фамос на дну,али сам мишљења да ће опстати у лиги!
БРЧАК77
БРЧАК77

Broj poruka : 10
Datum upisa : 27.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

1. лига Републике Српске у фудбалу. Empty Re: 1. лига Републике Српске у фудбалу.

Počalji  bijeljinac055 Sub Nov 27, 2010 4:04 am

Ма чуо сам и ја то за БСК било је на АТВ о тим проблемима,чак сукобима,ал чисто сумњам да ће бањалучки клуб у ранг ниже на крају сезоне,јбг тако је то већа средина,већа средства,а и није ми толико битно колико ми је битно да мој Радник уђе у ПЛ,што би мислим поново вратило и навијачку групу на стадион.

bijeljinac055

Broj poruka : 15
Datum upisa : 25.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

1. лига Републике Српске у фудбалу. Empty Re: 1. лига Републике Српске у фудбалу.

Počalji  БРЧАК77 Sub Nov 27, 2010 4:09 am

јбг не вјерујем да ће БСК остати само зато што долазе из велике средине,ето види Брчко нема прволигаша,ако ћемо по тој величини,а и не би било реално јбг нек игра онај ко може финансијски издржати и има квалитет да игра у такмичењу,а не сад да се на основу величине бирају учесници такмичења...
БРЧАК77
БРЧАК77

Broj poruka : 10
Datum upisa : 27.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

1. лига Републике Српске у фудбалу. Empty Re: 1. лига Републике Српске у фудбалу.

Počalji  vojvodaDB Sub Nov 27, 2010 4:12 am

Ma nažalost neće se samo ta tri kluba borit za opstanak,ima tu još bar 3-4 kluba jer razlika je mala a i ne igra se puno utakmica do kraja tako da praktično polovina klubova će se boriti za opstanak,a druga polovina za titulu.
vojvodaDB
vojvodaDB

Broj poruka : 16
Datum upisa : 26.11.2010
Lokacija : Добој

Nazad na vrh Ići dole

1. лига Републике Српске у фудбалу. Empty Re: 1. лига Републике Српске у фудбалу.

Počalji  вук са дрине Sub Nov 27, 2010 5:27 am

ма ја нешто мислим да ће Радник ући ,Козара би исто могла јер је тренутно лидер,ови остали су ту негдје али мислим да Модрича има искуство али не и квалитет да буде испред два наведена.
Што се опстанка тиче ту су по мени главни кандидати за испадање Фамос и БСК.

вук са дрине

Broj poruka : 9
Datum upisa : 26.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

1. лига Републике Српске у фудбалу. Empty Re: 1. лига Републике Српске у фудбалу.

Počalji  српски+соко Sub Nov 27, 2010 10:57 am

Волио бих лично да комшије из Војковића не испадну,али како ствари стоје у тешкој ситуацији су,надам се да ће се тргнути и спасити од испадања....Сретно Фамосу у наставку сезоне...
српски+соко
српски+соко

Broj poruka : 3
Datum upisa : 27.11.2010
Godina : 33
Lokacija : Српско Сарајево

Nazad na vrh Ići dole

1. лига Републике Српске у фудбалу. Empty Re: 1. лига Републике Српске у фудбалу.

Počalji  bijeljinac055 Ned Nov 28, 2010 2:10 pm

Ма тешко да ће Радник освојити,освојиће само уколико општина и могући спонзори обезбједе кеш да се може такмичити у ПЛ.Прошле године је била слична ситуација али једноставно док није било пара није било ни резултата,кад су паре легле кренуле су побједе...

п.с. Колико пара толико музике Wink

bijeljinac055

Broj poruka : 15
Datum upisa : 25.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

1. лига Републике Српске у фудбалу. Empty Re: 1. лига Републике Српске у фудбалу.

Počalji  dzukelabs Pon Nov 29, 2010 12:29 am

Ма по мени мсм да ће Козара од наредне године играти у вишем рангу,јер мсм да неће пропустит ситуацију и да ће финансијски издржати јер тренутно им се указала лијепа прилика што је не искористити Question Exclamation
dzukelabs
dzukelabs

Broj poruka : 10
Datum upisa : 26.11.2010
Godina : 35
Lokacija : Шамац

Nazad na vrh Ići dole

1. лига Републике Српске у фудбалу. Empty Re: 1. лига Републике Српске у фудбалу.

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu