SportSrpska
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

РК Слога Добој

3 posters

Ići dole

РК Слога Добој Empty РК Слога Добој

Počalji  paprikaš Čet Nov 25, 2010 3:40 pm

РК Слога Добој RK_Sloga
Рукометни клуб Слога из Добоја је основан 1958.године.Такмичи се у Премијер лиги БиХ,Клуб је био финалиста купа СФРЈ,у коме је поражен од тада неприкосновене Металопластике.Играјући у купу побједника купова 1984.године,Слога је стигла до финала у коме је поражена од шпанске Барселоне.

paprikaš

Broj poruka : 14
Datum upisa : 25.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

РК Слога Добој Empty Re: РК Слога Добој

Počalji  vojvodaDB Pet Nov 26, 2010 6:28 am

E moja Slogo što si pala na niske grane,umjesto da budeš u vrhu ti si pred dnom,jbg valjda će doći bolji dani... Very Happy
vojvodaDB
vojvodaDB

Broj poruka : 16
Datum upisa : 26.11.2010
Lokacija : Добој

Nazad na vrh Ići dole

РК Слога Добој Empty Re: РК Слога Добој

Počalji  paprikaš Pet Nov 26, 2010 7:04 am

vojvodaDB ::E moja Slogo što si pala na niske grane,umjesto da budeš u vrhu ti si pred dnom,jbg valjda će doći bolji dani... Very Happy

нажалост ал тако је јбг,ено како чујем намјеравају почет правит неку добру халу од 4000 мјеста надам се да ће се Слога дићи и да ће акобогда за једно 3-4 године у тој хали играт европске утакмице.

paprikaš

Broj poruka : 14
Datum upisa : 25.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

РК Слога Добој Empty Re: РК Слога Добој

Počalji  vojvodaDB Pet Nov 26, 2010 7:08 am

I ja sam čuo to da će pravit dvoranu,nadam se da neće bit samo pusta obećanja,a Sloga je velikan tako se nadam da će se vratit na stare staze slave i da će uz Borac i Bosnu biti u samom vrhu...
vojvodaDB
vojvodaDB

Broj poruka : 16
Datum upisa : 26.11.2010
Lokacija : Добој

Nazad na vrh Ići dole

РК Слога Добој Empty Re: РК Слога Добој

Počalji  Goran BL Sub Nov 27, 2010 12:58 pm

Рукометаши Слоге су поражени у оквиру Челенџ купа од екипе Сторда резултатом 24-25.
Goran BL
Goran BL

Broj poruka : 23
Datum upisa : 25.11.2010
Godina : 37
Lokacija : Бањалука

Nazad na vrh Ići dole

РК Слога Добој Empty Re: РК Слога Добој

Počalji  paprikaš Ned Nov 28, 2010 2:25 am

Goran BL ::Рукометаши Слоге су поражени у оквиру Челенџ купа од екипе Сторда резултатом 24-25.

Јбг сваки пораз је тежак,али Слога је добро и прошла како је бит могло.Борили су се момци е сад што су гости били јачи тим то је друга ствар,све у свему ово није неуспјех,даће Бог да Слога крене путем успјеха и да се врати у врх рукометне сцене....

paprikaš

Broj poruka : 14
Datum upisa : 25.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

РК Слога Добој Empty Re: РК Слога Добој

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu