SportSrpska
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

СРПСКА СРБИЈА НИКАД БИХ!

+3
vojvodaDB
paprikaš
Admin
7 posters

Ići dole

СРПСКА СРБИЈА НИКАД БИХ! Empty СРПСКА СРБИЈА НИКАД БИХ!

Počalji  Admin Pet Nov 26, 2010 6:41 am

Ова тема не жели се бавити политиком,вјерским или националним вријеђима већ на њој желимо чути ваша мишљења искуства са путовања на утакмице Србије у било ком спорту,анегдоте,слике са мечева на које сте ишли ,заставе транспаренте,клипове са утакмица којима сте присуствовали и на крају ваше мишљење о том односу братских територија.....

Admin
Admin

Broj poruka : 25
Datum upisa : 25.11.2010

https://sportsrpska.bosnianforum.com

Nazad na vrh Ići dole

СРПСКА СРБИЈА НИКАД БИХ! Empty Re: СРПСКА СРБИЈА НИКАД БИХ!

Počalji  paprikaš Pet Nov 26, 2010 6:57 am

Ту нема шта ко коме да се правда,навијам за репрезентацију Србије живим у Републици Српској и не видим никакав проблем у томе.Навијам за селекцију чији репрезентативци говоре мојим језиком,пишу мојим писмом,славе празнике,имају обичаје ,културу,вјеру,националност као и ја,тако да причати у неком другом правцу није ни реално ни културно.Сретно Србијо.

paprikaš

Broj poruka : 14
Datum upisa : 25.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

СРПСКА СРБИЈА НИКАД БИХ! Empty Re: СРПСКА СРБИЈА НИКАД БИХ!

Počalji  paprikaš Pet Nov 26, 2010 7:01 am

Ево са рукомета Србија-Бих 28-23,била је лудница коју никад заборавити нећу,газили смо зелене што је још битније!

paprikaš

Broj poruka : 14
Datum upisa : 25.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

СРПСКА СРБИЈА НИКАД БИХ! Empty Re: СРПСКА СРБИЈА НИКАД БИХ!

Počalji  vojvodaDB Pet Nov 26, 2010 7:07 am

paprikaš ::Ево са рукомета Србија-Бих 28-23,била је лудница коју никад заборавити нећу,газили смо зелене што је још битније!

Gledao sam na TV i kad se samo sjetim faca Obradovića i ostalih pa sasrali su se bili od grotla Niša,a i naši su nekako nervozno ušli čini mi se da su igrali preoprezno i isto tako msm da bi na neutralnom terenu tada dobili sa 15 razlike.
vojvodaDB
vojvodaDB

Broj poruka : 16
Datum upisa : 26.11.2010
Lokacija : Добој

Nazad na vrh Ići dole

СРПСКА СРБИЈА НИКАД БИХ! Empty Re: СРПСКА СРБИЈА НИКАД БИХ!

Počalji  БРЧАК77 Sub Nov 27, 2010 4:07 am

А тек паљење заставе Филџана

видјети овог водитеља како глумата и сере - непроцјењиво! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
БРЧАК77
БРЧАК77

Broj poruka : 10
Datum upisa : 27.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

СРПСКА СРБИЈА НИКАД БИХ! Empty Re: СРПСКА СРБИЈА НИКАД БИХ!

Počalji  CHC Sub Nov 27, 2010 11:15 am

Ma Matejin gol u Beogradu iako nikada nisam gotivio grobare je gol koji ću pamtiti dok sam živ,jer tada sam bio najsrećniji čovjek na svijetu! Laughing albino
CHC
CHC

Broj poruka : 6
Datum upisa : 27.11.2010
Lokacija : Srpsko Sarajevo

Nazad na vrh Ići dole

СРПСКА СРБИЈА НИКАД БИХ! Empty Re: СРПСКА СРБИЈА НИКАД БИХ!

Počalji  патриота Ned Nov 28, 2010 1:35 pm

ма најјачи је онај водитељ зелених Топалбећиревић кад каже после пораза у фудбалу у Београду
"Нема везе што смо изгубили,није проблем пораз,проблем је што смо изгубили баш од Србије и Црне Горе"
Та реченица га је мсм и удаљила из бхт,а ја сам уживао слушајући га како ту реченицу изговара.... Laughing Laughing

патриота

Broj poruka : 17
Datum upisa : 25.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

СРПСКА СРБИЈА НИКАД БИХ! Empty Re: СРПСКА СРБИЈА НИКАД БИХ!

Počalji  bijeljinac055 Ned Nov 28, 2010 1:59 pm

патриота ::ма најјачи је онај водитељ зелених Топалбећиревић кад каже после пораза у фудбалу у Београду
"Нема везе што смо изгубили,није проблем пораз,проблем је што смо изгубили баш од Србије и Црне Горе"
Та реченица га је мсм и удаљила из бхт,а ја сам уживао слушајући га како ту реченицу изговара.... Laughing Laughing

Сјећам се ове изјаве оног баксуза који је толико мрзио све што има префикс срб или срп. Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Али исто тако најглупља његова изјава је била да цијела Босна навија за босанску репрезентацију Evil or Very Mad Evil or Very Mad

bijeljinac055

Broj poruka : 15
Datum upisa : 25.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

СРПСКА СРБИЈА НИКАД БИХ! Empty Re: СРПСКА СРБИЈА НИКАД БИХ!

Počalji  патриота Ned Nov 28, 2010 2:03 pm

ма овјековјечени србомрзац Twisted Evil Twisted Evil
нажалост он је вјероватно причао што му је политички врх наређивао,тај медиј и не пратим али сам на овим утакмицама намјерно пратио дјелимично извјештавање и наравно величање како навија цијела земља што је практично смјешно и Топалбећировићу било јер је свјестан да за ту репрезентацију навија тек нешто више од 40% популације....

патриота

Broj poruka : 17
Datum upisa : 25.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

СРПСКА СРБИЈА НИКАД БИХ! Empty Re: СРПСКА СРБИЈА НИКАД БИХ!

Počalji  vojvodaDB Pon Nov 29, 2010 1:00 am

патриота ::ма овјековјечени србомрзац Twisted Evil Twisted Evil
нажалост он је вјероватно причао што му је политички врх наређивао,тај медиј и не пратим али сам на овим утакмицама намјерно пратио дјелимично извјештавање и наравно величање како навија цијела земља што је практично смјешно и Топалбећировићу било јер је свјестан да за ту репрезентацију навија тек нешто више од 40% популације....

ма па исти ко и она Медина Шехић која има у глави нацију православни србијанац.катастрофа тај медиј сам одавно престао гледат погледам чисто некад спортску утакмицу смјешни су,чак и поједини српски коментатори су се продали за кору хљеба па се служе оним епитетима наша репреезентација,наши репрезентативци,што је жалосно Twisted Evil Twisted Evil
vojvodaDB
vojvodaDB

Broj poruka : 16
Datum upisa : 26.11.2010
Lokacija : Добој

Nazad na vrh Ići dole

СРПСКА СРБИЈА НИКАД БИХ! Empty Re: СРПСКА СРБИЈА НИКАД БИХ!

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu